Wycinanie literPoznań, ul. Jeżycka 261 848 45 41501 450 230studioewand@gmail.com
Jak przygotować prace? Jak złożyć zamówienie?

Wycinanie liter

Usługę ploterowego cięcia z folii realizujemy na mediach z bogatej oferty firmy Oracal. Wszystkie folie są odporne na warunki atmosferyczne i dlatego sprawdzają się zarówno na szyldach i samochodach, jak również witrynach sklepowych.

To idealny materiał do produkcji samoprzylepnych napisów, logotypów oraz monochromatycznych grafik. Cięcie może sie odbyć w pozytywie, w lustrzanym odbiciu (do klejenia na szybach wewnątrz - czytelne z zewnątrz) oraz np. w formie szablonów.

Wycinanie liter poznań

Docinamy precyzyjne grafiki o dowolnym kształcie za pomocą plotera tnącego na mediach z roli o szer. 50, 100 cm (netto: 46, 56 , 96 cm) Nacięte grafiki możemy oczyścić ze zbędnej folii i zaopatrzyć w tzw. papier lub folie transferową. W ten sposób nawet najbardziej skomplikowaną grafikę lub napis można przenieść w całości na dowolne podłoże. Po nałożeniu aplikacji transfer jest usuwany. Każdy z naszych klientów moze liczyć na fachowe, krótkie przeszkolenie, które pomoże uniknąć ewentualnych problemów z klejeniem.

Do Państwa dyspozycji:

Większość folii występuje w wersji matowej i błyszczącej w szerokiej palecie barw. Ploter odczytuje grafiki tylko w formie wektorowej, dlatego prosimy o dostarczanie plików z rozszerzeniem cdr (max X3), eps, ai. Projekt powinien być przygotowany w skali 1:1 oraz uwzględniać dostępne szerokości folii. (cięcie netto = szer folii -4 cm). W przypadku cięcia z powierzonego materiału, dostarczona folia powinna być dłuższa od nacinanej grafiki o 20 cm.