Grafika na pojazdachPoznań, ul. Jeżycka 261 848 45 41501 450 230studioewand@gmail.com
Jak przygotować prace? Jak złożyć zamówienie?

Grafika na pojazdach

Reklama na samochodzie to doskonała forma marketingowa, która samoistnie dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów. Dobrze przygotowany projekt graficzny oraz precyzyjne wykonanie skutecznie i szybko przyczyniają się do budowania wizerunku firmy.

Aplikacje na samochodach wykonujemy za pomocą kilku dostępnych technik. Proste formy graficzne, teksty i logotypy wyklejamy z ploterowo wycinanych folii. Jest to najprostsza i najbardziej ekonomiczna forma realizacji. W przypadku wielobarwnych grafik i zdjęć stosujemy druk solwentowy na foliach monomerycznych, One Way Vision (siatka) lub wylewanych.

Wydruki na samochody zawsze zabezpieczamy laminatami (ochrona przed zarysowaniami i UV), co znacznie wydłuża ich zywotność. Jest to idealne rozwiązanie dla projektów wymagających oklejania znacznej powierzchni karoserii. Łączenie obu technik pozwala na realizację niemalże każdego pomysłu. Usługę możemy wykonać kompleksowo włącznie z projektem.

Folie magnetyczne - nieinwazyjne, czasowe ekspozycje
W swojej ofercie posiadamy również wydruki na folii samoprzylepnej, które następnie nanoszone są na folię magnetyczną tworząc tzw. magnes. Reklamę tego rodzaju można bez kłopotu samodzielnie nakładać na pojazd i zdejmować w zależności od okoliczności. Dostępne podłoża magnetyczne dedykowane na pojazdy wystepują w rolach o szer. 61 cm.